Toshkent :      Flag  Emblem  Gimn Sitemap

  • Ipakchilik magistratura mutaxassisligi 2-kurs magistranti Xalilova Ma‘mura Fayzulla qizi “O‘zbekiston belgisi” ko‘krak nishoni bilan taqdirlangan.
  • 2016 yil Farg‘ona viloyatida bo‘lib o‘tgan “Universiada-2016” sport musobaqalarida universitetning 2 nafar talabasi kumush, 3 nafar talabasi bronza jami 5 ta medalni qo‘lga kiritgan.
  • 2017 yilda Termiz shahrida o‘tkazilgan kurash bo‘yicha respublika musobaqasida 1 nafar talaba bronza medali, Yaponiyada o‘tkazilgan dyuzdo bo‘yicha o‘tkazilgan Halqaro turnirda 1 nafar talaba bronza medali, Qozog‘iston Respublikasida o‘tkazilgan dyuzdo bo‘yicha Halqaro turnirda 1 nafar talaba bronza medalini qo‘lga kiritgan.

    ЎЗБЕКИСТОН РЕСПУБЛИКАСИ ПРЕЗИДЕНТИНИНГ ДАВЛАТ СТИПЕНДИЯСИ СОҲИБЛАРИ

Ўқув йили

Талабаларнинг Ф.И.Ш

Факультет номи

1

2015-2016 ўқув йили

Беглаев Учкун Хуррамович

Қишлоқ хўжалигида менежмент факультети

2

2016-2017 ўқув йили

Жалилов Шахжахон Холбозор ўғли

Қишлоқ хўжалигида менежмент факультети

И.КАРИМОВ НОМИДАГИ ДАВЛАТ СТИПЕНДИЯСИ

Ўқув йили

Талабаларнинг Ф.И.Ш

Факультет номи

1

2017-2018 ўқув йили

Расулова Мухлиса Бахтияровна –

Қишлоқ хўжалигида  менежмент факултети  4-34 гурух талабаси

НАВОИЙ НОМИДАГИ ДАВЛАТ СТИПЕНДИЯСИ

Ўқув йили

Талабаларнинг Ф.И.Ш

Факультет номи

1

2015-2016 ўқув йили

Ботиров Жавлон Абдуҳаким ўғли

Қишлоқ хўжалигида менежмент факультети (иқтисодиёт йўналишида)

2

2016-2017 ўқув йили

Садаев Нурислом Чори ўғли

Қишлоқ хўжалигида менежмент факультети (иқтисодиёт йўналишида)

БЕРУНИЙ НОМИДАГИ ДАВЛАТ СТИПЕНДИЯСИ

Ўқув йили

Талабаларнинг

Ф.И.Ш

Факультет номи

1

2014-2015 ўқув йили

Хужақулов Улуғбек Каримқулович

Мева-сабзавотчилик ва узумчилик факультети

2

Жалилов Шахжахон Холбозор ўғли

Қишлоқ хўжалигида менежмент  факультети

3

2015-2016 ўқув йили

Қорахонов Азиз Хушвақт ўғли

Агрономия факультети

4

Халилова Маъмура Файзулла қизи

Ветеринария ва ипакчилик факультети

5

Рустамов Бехзод Абдумаликович

Мева-сабзавотчилик ва узумчилик факультети

6

2016-2017 ўқув йили

Адилова Азиза Махсудовна

Мева-сабзавотчилик ва узумчилик факультети

7

Ҳамдамов Шаҳзод Илхом ўғли

Қишлоқ хўжалигида менежмент факультети (иқтисодиёт йўналиши)

8

2017-2018 ўқув йили

Юлдашева Шохиста Хусан қизи

Селекция, уруғчилик ва ўсимликларни ҳимоя қилиш факультети 4-74 гуруҳ талабаси

9

Яҳёев Жўрабек Нодиржонович

Селекция, уруғчилик ва ўсимликларни ҳимоя қилиш факультети 4-73 гуруҳ талабаси

10

Турғунбоева Наргиза Акбаржон қизи.

Ветернария ва Ипакчилик факультети 4-56 гуруҳ  талабаси

11

Хайруллаев Сардор Шамсиддин

Агрономия факультети 4-44 гуруҳ талабаси.